W PAŁACOWYCH KLIMATACH

Są takie sesje, które wymagają opublikowania, nawet jeżeli nie były planowane. Jedną z takich okazała się sesja w pałacu w Czerniejewie. Postanowiłem wykorzystać w niej granatowy garnitur, który mogliście zobaczyć we wpisie o podróży biznesowej. Uznałem, że idealnie będzie się wpisywał w całą otoczkę związaną z pałacowymi salonami. Zwykle nie przepadam za takimi klimatami, tym bardziej że podczas robienia zdjęć razem z fotografem strasznie zmarzliśmy. W samym obiekcie było około 7-10 stopni. Jednak po przejrzeniu zdjęć stwierdziłem, że podzielę się nimi na blogu. Jako że nie jest to sesja, w której miałem coś nowego na sobie lub coś zestawionego w całkowicie inny sposób powiem trochę więcej o miejscu, bo uznałem, że zasługuję na wzmiankę.

Historia

Sam pałac został wybudowany w roku 1775 i został wzniesiony dla Jana Lipskiego. Obiekt był stale przebudowywany i aktualnie ma konstrukcję piętrową składającą się z dwóch dziedzińców i dwóch skrzydeł. Podczas II wojny światowej pałac w całości został zajęty przez Niemców, dlatego cała konstrukcja jest w stanie nienaruszonym. Aktualnie obiekt pełni rolę hotelu. Posiada również własną restaurację. Organizuje różnego rodzaju imprezy oraz przyjęcia, których nie powstydziłby się sam Jan Lipski. Aby skorzystać i zasmakować kuchni polskiej nie trzeba organizować przyjęcia. Restauracja jest otwarta dla gości od wtorku do niedzieli w godzinach 11:00 do 19:00. Zapraszam do kilku zdjęć.

 

 

Swoje podziękowania kieruję dla pałacu w Czerniejewie za udostępnienie miejsca do zdjęć oraz miłe i ciepłe przyjęcie. Przy okazji zapraszam na ich stronę internetową.

Garnitur – Bytom

Buty – Shoepassion

Koszula – Osovski

Krawat – wełniany z drugiej ręki

Płaszcz – McNeal

ZDJĘCIA WYKONAŁ MAREK ŻARNOWSKI

 

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MarcinAndzwekKrzysztofBartek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartek
Gość

Myślę, że w takim miejscu fajnie zorganizowałoby się ślubną sesję zdjęciową.

Andzwek
Gość
Andzwek

O tak sesja jak najbardziej udana. Miałem tam swoje zdjęcia z żoną.

Marcin
Gość
Marcin

Ale fotki :O Złożyłem podobny look w Outlet Center w Białymstoku <3