Współpraca

krzysztofdolata.com jest blogiem, który ma zamiar pomóc młodym ludziom w odnalezieniu własnego stylu a doświadczonym czytelnikom pomagać w poszerzaniu wiedzy na temat mody męskiej. Najważniejszym elementem bloga jest przekazywanie realnej i prawdziwiej wiedzy na temat produktu jak i zasad dobrego stylu. W dzisiejszych czasach moda męska jest jeszcze tematem niszowym lecz z roku na rok zauważamy znaczne zwiększenie  zainteresowania Panów swoim wyglądem. Na blogu będą pojawiać się różnego rodzaju porady i recenzje produktów popierane sesjami fotograficznymi. Jak większość blogów również u mnie jest możliwość współpracy pod kilkoma warunkami , które są niezbędne aby zachować realność wpisów, które mają za cel pomagać czytelnikom w odnajdywaniu własnego stylu oraz uzupełnianiu go o rzeczy wysokiej jakości, które będą z chęcią nosili.

 

 

ZASADY  WSPÓŁPRACY

  • przedmioty ,marki  lub miejsca,  które będę promował będą zgodne z tematem prowadzenia bloga lub pokrywały się częściowo z jego tworzeniem jak i moimi zainteresowaniami
  • przedmioty promowane będą dobrej jakości
  • sam używałbym ich podczas codziennego trybu życia i mógł bym je polecić innym

 

 

MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

 

Recenzje

Recenzja jest bardzo dobrym sposobem na opisanie zalet jak i wad produktu. Aby zrecenzować daną rzecz potrzebny jest czas w którym będą ją użytkował, w przypadku koszul przykładowo są to wielokrotne prania jak i prasowania . Dlatego od otrzymania egzemplarza recenzenckiego do publikacji mija zazwyczaj trochę czasu. Jest to czas w którym dana rzecz towarzyszy mi przez całe moje dnie co pozwala realnie ją ocenić w codziennym użytkowaniu. Jeżeli będę miał krytyczne uwagi do danego produktu trzeba się liczyć z tym, że znajdą się one we wpisie.  W związku z czym każdy przedmiot przekazany do zrecenzowania niesie za sobą pewne ryzyko ale też i profity. Po zakończonej recenzji decydujemy wspólnie z reklamodawcą co zrobić z egzemplarzem recenzenckim, który w większości przypadków nie nadaje się do ponownej sprzedaży.

Banery reklamowe

Miejsce na zdjęcie reklamowe nieanonimowe, które będą wyświetlane w prawym pasku bocznym. Będę się starał aby każde zdjęcie, logo było tak samo eksponowane oraz promowane. Oto wizualizacja:

 

Wpisy sponsorskie

Posty przedstawiające daną firmę, jej krótką historie  ,aktualną kolekcje lub kampanie promocyjną. Duży nacisk w takich wpisach będę kładł na przekazanie czytelnikowi elementów, które sam uważam za bardzo ciekawe do rozważenia.

 

Lokowanie produktów w sesjach zdjęciowych z opisem poradnikowym.

Sesja zdjęciowa jest bardzo dobrym sposobem aby przedstawić produkt na jego właściwym miejscu czyli podczas codziennego trybu życia. To właśnie wtedy możemy ocenić jego walory, zalety jak i też wady. Do każdej sesji zamieszczam krótki komentarz odnoście wykonania jak i użytych materiałów dodając pasujące do niego elementy ubioru.

 

Kosztorys 

Każdą współpracę oceniam indywidualnie dlatego nie jestem w stanie podać szczegółowego kosztorysu. Reklama w postaci baneru będą realizowane w postaci opłaty abonamentowej. Co do innych form współpracy będą one ustalane w zależności od przedsięwzięcia.

 

W przypadku własnych pomysłów na współpracę, które nie są zawarte w tej zakładce zapraszam do kontaktu ze mną. http://krzysztofdolata.com/kontakt/