Współpraca

O MNIE

 

Nazywam się Krzysztof Dolata. Na łamach tego bloga piszę o mojej pasji jaką jest klasyczna moda męska. Najważniejszym elementem bloga jest przekazywanie realnej i prawdziwiej wiedzy na temat produktu jak i zasad dobrego stylu. W dzisiejszych czasach moda męska jest jeszcze tematem niszowym lecz z roku na rok zauważamy znaczne zwiększenie  zainteresowania Panów swoim wyglądem.

Jak większość blogów również u mnie jest możliwość współpracy krótko lub długoterminowej. Do wyboru są między innymi: recenzje produktów, reklamy na instagramie w formie zdjęć z sesji zdjęciowych, nagrywanie instastories, banery reklamowe, wyjazdy sponsorowane, wywiady, lokowanie produktów w sesjach zdjęciowych, wpisy sponsorskie, wpisy poradnikowe, zaproszenia na eventy, które relacjonuję live na moim instagramie, konkursy i wiele innych.

Dodatkowo oferuję swoje wsparcie w tworzeniu kolekcji, sesji zdjęciowych oraz podejmuję się pracy personal shooper.

ZASADY  WSPÓŁPRACY

przedmioty, marki  lub miejsca,  które będę promował będą zgodne z tematem prowadzenia bloga lub pokrywały się częściowo z jego tworzeniem jak i moimi zainteresowaniami.

przedmioty promowane będą dobrej jakości.

sam używałbym ich podczas codziennego trybu życia i mógł bym je polecić innym.

KTO MI ZAUFAŁ?

Współpracuję/współpracowałem z takim markami jak Benevento, Poszetka.com, Lord, Królewski Herb, Partenope, Trendhim, Fashiola.pl, Non’chalant. Razem z hotelem City Park Hotel Residence ***** stworzyłem poradnik o podróży biznesowej.

KOSZTORYS

Każdą współpracę oceniam indywidualnie dlatego nie jestem w stanie podać szczegółowego kosztorysu. Reklama w postaci baneru będą realizowane w postaci opłaty abonamentowej. Co do innych form współpracy będą one ustalane w zależności od przedsięwzięcia.

W przypadku własnych pomysłów na współpracę, które nie są zawarte w tej zakładce zapraszam do kontaktu ze mną.

e-mail dolatakd@gmail.com